Bizi Tanıyın

GOA Bilişim Teknolojileri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip maksimum seviyede olan çözümünü belirleyip ve buna yönelik son teknoloji ürünlerle verimli ve gelecek teknolojilere uyum sağlayabilecek, genişletilebilir bir sistem üzerinden çalışmalarını sağlamak amacıyla Bilgi Teknolojileri desteği veriyoruz.

Böylesine önemli bir alandaki çözümlerin ihtiyacı karşılayacak şekilde ancak aynı zamanda geleceğe yönelik olması kritiktir. Biz bu bilinçle hareket ederek sunduğumuz uçtan uca çözümlerimizle 2004’den günümüze gelen bilgi birikimi ve deneyimini birleştirerek müşterilerine yüksek performanslı bütünleşik bt hizmetleri sunuyoruz.

Tarihçemiz

Firma olarak deneyimimiz 15 yılı aşmaktadır. Kurucularımızdan Ozan ALAGÖZ, 2004 yılı itibari ile Türkiye’nin en büyük turizm firmalarından biri olan Trek Turizm’de BT Departman müdürlüğü yapmış, bünyesinde bulunan 73 şubeli firmada uzun yıllar görev almıştır.

2011 yılı itibari ile askerlik görevini yapmak üzere firmadan ayrılmıştır. 2012’de yine daha önce birlikte çalıştığı Gökhan AKGÜN ile beraber GOA Bilişim Teknolojileri’ni kurmuşlardır.

Firmamız 2012 yılından bu yana BT ihtiyacını karşılamak isteyen onlarca firmaya hizmet vermektedir.

Hedefimiz

Profesyonel, eğitimli ve motiveli çalışanlarımızla ve sunduğumuz yenilikçi ve kaliteli  hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği sayılı teknoloji firmalarından biri olmak, BT hizmetleri konusunda aranılan bir şirket olmak;

Bütün müşterilerini ve teknolojiyi yakından izleyen ve tanıyan, müşterilerin beklentilerini en hızlı, en kalıcı ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle karşılayabilen, çalışan ve iş ortakları ile dinamik, yenilikçi ve sürekli gelişimi hedefleyen, sektörün lideri olacak bir şirket oluşturmak yegane hedefimizdir.

Whatsapp Destek Hattı